Türkiye Curling 1. Ligine Katılacak Kulüplerimizin Dikkatine...

30-Nisan - 04 Mayıs 2019 tarihleri arasında Erzurum Curling Salonunda yapılacak olan Türkiye Curling 1. Ligi Eleme Müsabakaları Teknik Toplantısı 29 Nisan Pazartesi Saat: 18.30 da Erzurum Curling toplantı Salonunda yapılacaktır.

Toplantıya 1. Lige Katılacak Kulüp antrenör ve Yöneticilerinin katılması gerekmektedir.

Ayrıca toplantı sonrası Liglere Katılacak Kulüplerimize Federasyonumuzca Curling Süpürgesi, Curling Ayakkabısı, Griper ve Polar dağıtılacaktır. (Malzeme dağıtımı için Kafile Listesi Zorunludur.)

Toplantıda Liglere Katılacak Sporcuların Lisansları ve Gençlik Spor İl Müdürlüklerince onaylı Kafile Listelerinin Federasyonumuz görevlilerine teslim edilmesi gerekmektedir. 

NOT:  Müsabakalar Türkiye Curling Federasyonu Portal Sistemi üzerinden yapılacak olup, tüm kulüplerimiz Kulüp Yetkilisi Bilgi Formu'nu eksiksiz doldurarak curling@curling.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.   

Federasyonumuzca kulüp yetkilisine SMS yoluyla Portala giriş şifresi verilecek olup, gönderilen şifre ile kulüp yetkilisi portala giriş yapabilecek ve müsabakalarda yarışacak tüm lisanslı sporcularını 29.04.2019 tarihine kadar portala kendileri kayıt edecektir. 


Kulüp Yetkilisi Bilgi Formu için tıklayınız...